/

100% ביטחון ברכישה בקארוויז

100% ביטחון ברכישה בקארוויז
100% ביטחון ברכישה בקארוויז

אובייקטיביות

הבחירה עם איזה רכבים וסוכנויות להתקדם בידיים שלך, אין סוכנות שאנחנו מקדמים בקבלת תוצאות החיפוש. אכפת לנו אך ורק לתת מענה מקצועי, מסור ומדויק שיענה על כל הצרכים שלך

אמינות

הסוכנויות שאנחנו מציגים לך פועלים בכפיפות ל’תו סחר’ (סוחר רכב מורשה) בפיקוח משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, ונתוני הרכבים נבדקים מול מאגרי מידע רשמיים

מקצועיות

יש לנו את המומחיות, הניסיון והידע למצוא את הרכב המתאים לדרישות שלך, אנחנו אוספים ומנתחים כל פיסת מידע על רכבים ועל שוק הרכב, כך שהדרך שלך לרכישת רכב תהיה פשוטה, נוחה ומהירה ככל האפשר

תקנון מבצע

תקנון מבצע

תקנון מבצע מצלמות דרך

 קארוויז מערכות בע"מ ("קארוויז") ומימון ישיר מקבוצת ישיר (2006) בע"מ ("מימון ישיר") יוצאות במבצע משותף ללקוחות קארוויז ומימון ישיר, בהתאם להוראות תקנון זה.

 1. ההטבה: מצלמת דרך.
 2. תוקף המבצע: 1.7.2021- 31.7.2021
 3. ההטבות תימסרנה לזוכים עד כ-10 ימי עסקים מסיום תקופת המבצע. קארוויז ו/או מימון ישיר תמסור לזכאים שוברים ייעודיים לצורך איסוף ההטבה בנקודות החלוקה שתיקבענה על ידי קארוויז ומימון ישיר.
 4. תנאי הזכאות להטבה – לקוחות העונים על שני התנאים המצטברים הבאים:
 • לקוח אשר רכש רכב באמצעות אתר קארוויז;
 • הלקוח ביצע את רכישת הרכב באמצעות נטילת הלוואה ממימון ישיר (באופן מלא או חלקי).
 1. ההטבה היא הטבה חד-פעמית לכל לקוח.
 2. אין כפל מבצעים.
 3. מובהר כי קארוויז ומימון ישיר רשאיות, על פי שיקול דעתן הבלעדי, להאריך, לקצר או להפסיק את המבצע בכל עת וללא הודעה מראש.
 4. האחריות ביחס להטבה (מצלמות הדרך) תהיה בהתאם לאחריות היצרן, במהלך תקופת האחריות הניתנת על היצרן. לקארוויז ו/או למימון ישיר לא תהיה כל אחריות שהיא ביחס לאיכות מצלמות הדרך ו/או תקינותן.
 5. רישומי קארוויז ומימון ישיר יהוו ראיה מכרעת לגבי כל הנושאים הקשורים למבצע זה.
 6. בכל מקרה של סתירה ו/או אי התאמה כלשהי בין הוראות תקנון זה לפרסומים אחרים כלשהם בדבר המבצע, לרבות בעיתונות, בטלוויזיה, באינטרנט או בכל אמצעי אחר, תגברנה הוראות תקנון זה.
 7. מטעמי נוחות נעשה שימוש בתקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.
 8. תקנון המבצע ימצא במשרדי קארוויז ברח' השלושה 2, תל אביב, ובמשרדי מימון ישיר ברח' אפעל 35, פתח-תקווה.