/

100% ביטחון ברכישה בקארוויז

100% ביטחון ברכישה בקארוויז
100% ביטחון ברכישה בקארוויז

אובייקטיביות

הבחירה עם איזה רכבים וסוכנויות להתקדם בידיים שלך, אין סוכנות שאנחנו מקדמים בקבלת תוצאות החיפוש. אכפת לנו אך ורק לתת מענה מקצועי, מסור ומדויק שיענה על כל הצרכים שלך

אמינות

הסוכנויות שאנחנו מציגים לך פועלים בכפיפות ל’תו סחר’ (סוחר רכב מורשה) בפיקוח משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, ונתוני הרכבים נבדקים מול מאגרי מידע רשמיים

מקצועיות

יש לנו את המומחיות, הניסיון והידע למצוא את הרכב המתאים לדרישות שלך, אנחנו אוספים ומנתחים כל פיסת מידע על רכבים ועל שוק הרכב, כך שהדרך שלך לרכישת רכב תהיה פשוטה, נוחה ומהירה ככל האפשר

תינוק באוטו? 3 אביזרי בטיחות שחייבים להכיר

תינוק באוטו? 3 אביזרי בטיחות שחייבים להכיר

תינוק באוטו? 3 אביזרי בטיחות שחייבים להכיר

כשהיקר לכם מכל נמצא איתכם באוטו ישנן מערכות בטיחות עליהם לא כדאי להתפשר.

יום רביעי, 26.2.2020

שאלה נפוצה אותה שואלים רוכשי רכבים היא "האם הרכב בטיחותי?"

בטיחות הרכב מושפעת ממשתנים רבים, החל ממבנה הרכב ומספר כריות האוויר דרך מערכות בטיחות פסיביות ואקטיביות וכל אלו מיוצגים ע"י דירוג הבטיחות. 

כרוכשים עלינו לבחון וללמוד את הפרטים והנתונים המשפיעים על דירוג זה.

ברבים מהרכבים החדשים מערכות בטיחות ואביזרי נוחות מופיעים במגוון שמות ומונחים שונים, מה שהופך את ההבחנה בין אביזר נוחות למערכת בטיחות מצילת חיים קשה ומורכבת עבור אדם שאינו מבין בתחום.

עבור הורים לילדים ותינוקות ניתן למצוא 3 מערכות בטיחותיות שצריכות להופיע בראש סדר העדיפויות:

מערכת ניתור מרחק מלפנים - מערכת המזהה מכשול או מצב של אי שמירת מרחק מהרכב שמלפנים ומתריעה על סכנת התנגשות. בכל הרכבים בהם מותקנת המערכת קיימת ההתראה קולית ובחלקם גם התראה וויזואלית על צג. חלק מהרכבים החדשים והמתקדמים אף מכילים שדרוג למערכת הזו אשר מפעיל בלימה אוטומטית בעת זיהוי סכנת התנגשות.

 מערכת בקרת סטייה מנתיב – מסומנת כמערכת LDW - הכוללת מצלמה ייעודית ויכולת עיבוד תמונה המאפשר זיהוי של קווי הפרדה בין הנתיבים השונים.

במקרה בו נסטה מהנתיב בין אם מסיבות מחייבות כמו חפץ מסוכן על הכביש ובין אם מסיבות של חוסר תשומת לב או טעות אנוש המערכת תתריע על כך ותאפשר לנהג לתקן את הסטייה.

 מצלמת רוורס - מערכת מצלמות רוורס המותקנות בחלק האחורי של הרכב אשר מאפשרות צפייה פנורמית מתא הנהג על המרחב הנמצא מאחורי הרכב בעת נסיעתו לאחור וויכולה למנוע התנגשות  בחפצים או אנשים ביציאה מחניה ובכל נסיעה לאחור.

הורים חדשים

בנוסף, מדד שכדאי לבדוק הוא ציון מבחני ריסוק NCAP האירופי המעניק לרכבים עד 5 כוכבים במבחן ריסוק, הבודק עד כמה הרכב מגן על הנוסעים בעת תאונה או התנגשות חמורה.

 לפניכם עוד כמה ראשי תיבות כדי לעשות לכם סדר בסימונים המסובכים –

ABS – מערכת למניעת נעילת גלגלים – מונעת את החלקת הרכב ואבדן האחיזה בכביש

ACC – בקרת שיוט – עוזרת לנהג להגדיר מהירות נסיעה קבועה

AirBag System – מערכת כריות אוויר המגנות על הנוסעים בעת התנגשות / התהפכות הרכב

FCW – מערכת המתריעה על אי-שמירת מרחק בטוח מהרכב שמלפנים

כל אלו נוספים על האמצעים הפיזיים כמו חיישני חגורות בטיחות, זיהוי כלי רכב "בשטחים מתים" ועוד.

 עבור הורים, הרכב הופך להיות חיוני עוד יותר בחיי היום יום בדרך לבית הספר, חוגים ועוד ועליו להיות פרקטי ונוח לשימוש בנוסף להיותו בטיחותי כפי שראינו, הצרכים של הורים לילדים קטנים משלבים בתוכם נוסף על נוחות, גודל תא המטען, מרווח הישיבה וכן גם מערכות בטיחות.

 על מנת שחווית החיפוש והדגש על בטיחות לצד נוחות תהיה קלה יותר יצרנו עבורכם סנן ייחודי במסלול חיפוש "איזה רכב מתאים לי?" המשכלל את הפרמטרים החשובים בתחום הבטיחות וכך תקבלו בנוסף על הנוחות והמראה גם סטנדרט בטיחות גבוה.

*אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד CARWIZ, לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוותה בייעוץ מקצועי פרטני.