/

100% ביטחון ברכישה בקארוויז

100% ביטחון ברכישה בקארוויז
100% ביטחון ברכישה בקארוויז

אובייקטיביות

הבחירה עם איזה רכבים וסוכנויות להתקדם בידיים שלך, אין סוכנות שאנחנו מקדמים בקבלת תוצאות החיפוש. אכפת לנו אך ורק לתת מענה מקצועי, מסור ומדויק שיענה על כל הצרכים שלך

אמינות

הסוכנויות שאנחנו מציגים לך פועלים בכפיפות ל’תו סחר’ (סוחר רכב מורשה) בפיקוח משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, ונתוני הרכבים נבדקים מול מאגרי מידע רשמיים

מקצועיות

יש לנו את המומחיות, הניסיון והידע למצוא את הרכב המתאים לדרישות שלך, אנחנו אוספים ומנתחים כל פיסת מידע על רכבים ועל שוק הרכב, כך שהדרך שלך לרכישת רכב תהיה פשוטה, נוחה ומהירה ככל האפשר

איך אדע מהו הרכב הבא שלי?

איך אדע מהו הרכב הבא שלי?

איך אדע מהו הרכב הבא שלי?

היתרון של רכישת רכב יד שנייה מסוכנות הוא בין היתר היצע גדול של אפשרויות. אבל איך יודעים מה הכי מתאים לנו? הנה כמה היבטים וטיפים שיעזרו לכם להשיג עסקה טובה

יום רביעי, 11.3.2020

הרכב הפרטי הוא אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל, ובהתאם לכך גם היצע הרכבים שעומדים למכירה גדול. היצע גדול יכול להיות יתרון עבור הקונה, אבל מצד שני, הוא מביא איתו גם התלבטות רבה בין המגוון הרחב של הדגמים, היצרנים והשנתונים שעומדים למכירה. אז איך יודעים לבחור את "האחד" מכל הטוב הזה? לפי כללי האצבע הבאים

הגדירו את התקציב

התקציב משמש לסינון והוא יעזור לכם להתמקד בקטגוריות הרכב הרלוונטיות: החל ממיני, דרך סופר מיני ועד משפחתית, פנאי, ג'יפ, SUV או רכבי יוקרה. ככל שתגדירו מוקדם יותר ובצורה מדויקת יותר את התקציב, כך תחסכו זמן על בדיקת רכבים לא רלוונטיים.

בנוסף, קביעת התקציב עוזרת לדעת האם יש צורך בפתרונות מימון להשלמת העסקה ובאיזה סדר גודל. בשלב הזה, כדאי גם להתייחס לאופן שבו התקציב משפיע על גיל הרכב: ברוב המקרים, על רכב שגילו עד שנתיים תשלמו משמעותית יותר בהשוואה לרכב שגילו 3-5 שנים וכמובן על רכב שגילו 6 שנים ומעלה. מצד שני, אפשר כיום להשיג דרך סוכנויות הרכב גם רכבים יחסית ותיקים עם קילומטראז' נמוך ובמצב מכאני מעולה.

בהקשר הכלכלי כדאי להתייחס לעלויות העקיפות והשוטפות של הרכב (ביטוח, טיפולים, צריכת דלק וכו'). למשל, רכב ישן מאוד עלול להיות זול במעמד הקנייה, אך לעלות לכם ביותר בהמשך בעלויות הטיפולים.

החליטו למי ולמה הרכב מיועד

הרכב שמתאים לכם לא בהכרח ימלא את הפונקציה הנדרשת עבור חברים, קרובים ובני משפחה. המלצה מקרובים היא אמנם שיטה טובה לקבל מושג על הבדלים בין רכבי יד שנייה, אבל בסופו של דבר אתם יודעים הכי טוב למי הרכב מיועד ואיך צפויים להשתמש בו.

בחלוקה גסה, ההבדל העיקרי הוא בין רכב לצעירים, משפחות (עם ובלי ילדים) או בעלי עסקים. צעירים מחפשים בדרך כלל רכב חסכוני ואין להם בעיה להתפשר על מקום, בעוד להורים עם תינוק, מקום לכיסא בטיחות בספסל האחורי הוא פרמטר חשוב.

תוכלו לדעת איזה רכב מתאים לכם גם לפי המקומות בהם אתם מתכננים להשתמש בו: למשל בנסיעה בסביבה הקרובה בלבד, בנסיעה למרחקים ארוכים או בנסיעה שכוללת עמידה רבה בפקקים.

בסביבה הקרובה, רכבי מיני וסופר-מיני יעשו עבודה טובה כי הם חסכוניים בדלק. בנסיעות למרחקים ארוכים, תצטרכו לחפש בעיקר אבזור ונוחות. מנגד, בעמידה בפקקים רצוי לתת עדיפות לרכב עם מערכת Start Stop לכיבוי מנוע אוטומטי ויזום כאשר הרכב במצב סרק.

גם נושא החנייה יכול לשחק תפקיד. אם אתם נוסעים הרבה בערים גדולות עם מצוקת חנייה כמו תל אביב, כנראה שעדיף לכם רכב קטן ככל הניתן שיוכל להיכנס בקלות לכל חנייה.

קבעו סדר עדיפויות

גם ברכישת רכב חדש וגם ברכב משומש אי אפשר לקבל את הכל. כמו תמיד, כדאי לקבוע סדר עדיפויות ולהחליט מה יותר ומה פחות חשוב. ערכו לעצמכם רשימה של פרמטרים, למשל: ידידותי לסביבה, ישיבה גבוהה, התאמה לטיולים או לתינוקות ודרגו אותם לפי סדר החשיבות שלהם עבורכם.

לדוגמה, רכב ידידותי לסביבה לרוב יציע ביצועים פחות מרשימים בהשוואה לרכב שטח. מצד שני, בתקציב יחסית גבוה תוכלו להשיג גם רכב גבוה וגם חיסכון בצריכת הדלק. אז כאמור, סדר העדיפויות האישי הוא זה שיעזור לכם לדעת איזה רכב הכי מתאים לתקציב ולדרישות.

השתמשו בכלים דיגיטליים

היום לא חסרים ברחבי הרשת כלים להשוואת דגמים, עלויות ודרכי מימון לרכבים וכן אפשרויות לקרוא חוות דעת וסקירות של הדגמים המוצעים. מעבר לזה, המנוע החכם של CARWIZ יאפשר לכם לרכז את הגדרת התקציב והצרכים שלכם תחת קורת גג אחת. תוכלו להשתמש בו כדי לחפש את הרכב שלכם גם לפי פרמטרים "יבשים" כמו מחיר ושנתון וגם לפי הצרכים האישיים שלכם ומה הכי חשוב לכם ברכב שלכם. 

בהצלחה!

* אין בפרסום הכתבה משום המלצה, חוות דעת, הבעת דעה או מתן עצה מצד CARWIZ, ואין לראות באמור תחליף לייעוץ מקצועי ו/או ייעוץ משפטי. כל החלטה בדבר השימוש בתכנים ובמידע תיעשה על אחריותך בלבד ומומלץ ללוות אותה בייעוץ מקצועי פרטני.