7 צעדים לרכישת רכב חדש

7 צעדים לרכישת רכב חדש

7 צעדים לרכישת רכב חדש

תהליך רכישת רכב חדש עלול להיות מרתיע אך עם תכנון נכון נוכל לפשט ולהתחדש בביטחון

אין ספק שתהליך רכישת רכב חדש עלול להיות מרתיע שכן מושקעים בו סכומים לא קטנים, אך עם זאת, עם תכנון מושכל ולקיחת כל המשתנים החשובים בחשבון - בהחלט אפשר לפשט אותו, כדי שתוכלו להתחדש בביטחון ולהנות מהמאורע המרגש של רכישת רכב חדש.

כל הצעדים שיש לנקוט לפני ביצוע הרכישה

מחקר על רכבים ועל תכונות רצויות

עדיין לא בטוחים איזה רכב אתם רוצים? באונליין תמצאו כמעט את כל המידע הדרוש לכם, כולל ביקורות מומחים ובעלי רכב, מחירים של שווי רכב בשוק ועסקאות לרכב חדש. ברגע שתהיה לכם רשימה קצרה, תוכלו להבין איך תשלמו בעבור הרכב.

קבלת אישור עקרוני להלוואה

עם הלוואה אוטומטית שתאושר לכם, תקבלו מיד מושג כמה אתם יכולים להרשות לעצמכם ברכישת רכב, ותהיה לכם ריבית שתוכלו להשוות למימון שמציעה הסוכנות. עשו מחקר על לקיחת הלוואה מהבנקים, מחברות האשראי ומהסוכנויות כדי להבין איזה מימון יעבוד עבורכם הכי טוב.

מוצאים ומנסים את הרכב

מומלץ לראות את הרכבים הרצויים באופן פיזי לפני שמקבלים החלטה. מוודאים באונליין שהרכב שבו אתם מתעניינים עדיין במלאי ומתאמים פגישה. קיום פגישה משמע שהרכב יחכה לכם כשתגיעו. במקומות מסוימים אתם אף יכולים גם לבקש להביא את הרכב לביתכם לנסיעת המבחן. בנסיעת מבחן קחו את הזמן לראות כיצד אתם ומשפחתכם משתלבים ברכב. שאלו את עצמכם - האם הממשקים קלים לשימוש? האם יש מספיק מקום בתא המטען? האם מושב הילדים מתאים לרכב?

בודקים מחיר ואחריות

ברגע שהבנתם מה הרכב האופטימלי עבורכם, הגיע הזמן להתמקד בקבלת מחיר. כדי להשיג מחיר טוב לרכב החדש שלכם, אנחנו ממליצים ליצור קשר עם שלוש סוכנויות שיש בהן את הרכב הרצוי, ולבקש מכל אחת מהן את המחיר הכולל - כולל אביזרים שאולי כבר הותקנו ברכב. אתם גם יכולים לקבל הצעת מחיר ולבקש משאר הסוכנויות להציע הצעה טובה יותר. כדי לפשט עוד יותר את התהליך תוכלו גם להשתמש ב-CARWIZ כדי לקבל מושג על המחירים, לערוך השוואה בין רכבים ולקבל אף הצעות מחיר משופרות מהסוכנויות בסיוע שלהם. 

בודקים את העסקה

מחיר רכב אינו הגורם היחיד שקובע אם עסקת רכב היא טובה. יש לבדוק גם את הריבית ואת תקופת ההלוואה. אם ביצעתם את השלב השני שהזכרנו, וקיבלתם אישור מראש למימון - יש סיכוי שתוכלו להשיג ריבית טובה יותר. אם אתם יודעים את ציון האשראי שלכם, תוכלו לומר למנהל הכספים מהו השיעור שעבורו אתה זכאים. בחלק מהסוכנויות יש אף יישומי אשראי באתרי האינטרנט שלהם, כך שתוכלו למלא את המידע שם. אם הריבית נמוכה מזו שבהלוואה שאושרה מראש - מעולה. אם לא, כבר יש לכם הלוואה בכל מקרה.

סוגרים את העסקה

אם המחיר, המימון והעמלות נראים לכם תקינים, הגיע הזמן לומר כן לעסקה. מכאן תוכלו להמשיך באחת משתי דרכים: לרכוש בסוכנות או להזמין לביתכם. בכל מקום בו תסיימו את העסקה, חשוב שתעיינו בקפידה בחוזה ווודאו שהמספרים תואמים למה שנאמר בעל פה, בדקו שאין חיובים או עמלות נוספות. מנהל כספים טוב יסביר כל טופס ומשמעותו. אל תמהרו - רכישת רכב היא התחייבות רצינית.

בדיקות אחרונות

בין אם אתה לוקחים את הרכב החדש שלכם מהסוכנות ובין אם אתם מקבלים אותו לביתכם, בדקו שהוא מגיע נקי ושמיכל הדלק מלא. עשו סיבוב אחרון ברכב ובדקו שלא קיימים שקעים שהיו עלולים להיווצר במהלך ההובלה או שריטות. לבסוף, תנו לאיש המכירות לערוך לכם סיור ברכב החדש שלכם. במהלך הסקירה הוא צריך להציג לכם כיצד להתאים את הסמארטפון שלכם באמצעות Bluetooth ולהדגים תכונות חשובות ומכשירי בטיחות אחרים. כל המידע הזה אמנם מופיע במדריך, אבל אם נודה באמת, אורכו יכול להיות מאות עמודים, ורובכם לא באמת תקדישו את הזמן עבורו.

ו... זהו! כל שנותר לכם הוא להנות מהרכב החדש שלכם!

מאמרים נוספים

עמדת טעינה לרכב חשמלי

האם כדאי לקנות רכב חשמלי ?

מחירון רכב יד שניה שיתופי

כמה עולה ביטוח רכב ?

מחכים לך

במאגר שלנו

צפייה ברכבים

רכבים

אנחנו ב-CARWIZ נעזור לך להתחדש בקלות ובנוחות ברכב יד שנייה בהתאמה אישית מתוך אלפי רכבים וממאות סוכנויות רכב מובילות באמצעות ממשק חדשני וידידותי שפיתחנו, ובעזרת האלגוריתם החכם והמהפכני שלנו.

© כל הזכויות שמורות למימון ישיר מקבוצת ישיר (2006) בע'מ, מספר רשיון 54414 ("החברה"), המממנת ובעלת אתר "קארוויז", תפעולו ואספקת השירותים דרכו. החברה מספקת את האתר כפלטפורמה לפרסום כלי רכב ואינה נושאת באחריות בכל הקשור לכלי הרכב.אי עמידה בפירעון ההלוואה או בהחזר האשראי עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת ההלוואה כפופה למדיניות החברה ונהליה.הודעה בנוגע לקבלת חיווי אשראי: בפנייה לבחינת זכאות לקבלת הלוואה מימון ישיר מקבוצת ישיר (2006) בע"מ תפנה ללשכת האשראי על מנת לקבל את נתוני האשראי המצויים אודותיך במאגר בנק ישראל.
לערביתלחץ כאן
אפשר לעזור?